Mt2, Mt2pvp, Server, Server Kurulumu, Pvp Kurma, Sabit Pvp, Site Paneli, private
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mt2, Mt2pvp, Server, Server Kurulumu, Pvp Kurma, Sabit Pvp, Site Paneli, private

Türkiye'nin Metin2 Private Pvp Forumu Metin2 Pvp Serverleri www.mt2pvpserverler.com

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Private Server Sorunu

2 posters
YazarMesaj
DRNBNGL
Yeni Üye
Yeni Üye
DRNBNGL

Private Server Sorunu Empty
MesajKonu: Private Server Sorunu   Private Server Sorunu EmptyPtsi 02 Ağus. 2010, 00:55

Para kazanma amaci ile kurulmus serverlarin tumune "Private Server" deniyor sanırım hizmet saygı yardımlasma ve iletisim alanında yetersiz kalınamamakta hatta buna ek olarak oyun anlamında hicbir keyif verilememektedir. Tüm serverlar baslı basına bir sorun bundan daha büyük bir sorun zaten olamaz bence sorunlar bölümüne yazılması gereken tek sey bu hakkınız geciyorsa helal edin ama tüm serverları denedim listelerinde yer alıyorum ancak HİC BİRİ private anlamında keyif vermedi. Private kurucularına tek bir önerim var adam gibi bir server kurun ilk editleri ben alayım ama eger bu isi yapamıyacaksanız ne bu ise girin ne de bu kadar genc yada orta yaslı insanın vaktini elinden alıp hakkına gecin! Artık yeter su sacmalıkları bitirin.
impossibLe
Site Sahibi
Site Sahibi
impossibLe

Private Server Sorunu Empty
MesajKonu: Geri: Private Server Sorunu   Private Server Sorunu EmptyC.tesi 11 Eyl. 2010, 14:54

şu anda genellikle bu tür sw ler var evet..
ama unutmayalım ki artık hiç kimse başkasını düşünecek kadar alçakgönüllü değil.. herkes kar peşinde
http://mt2pvpserverler.com

Private Server Sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elite-M2 7/24 Süper Private Server..
» OrientMetin2 Süper Private Server 7/24
» Mordormt2 Süper 7/24 Private Server..
» VPS Metin2Clup 7/24 Online Private Server
» Metin2 Private Server Kurulumu / Mt2 Pvp Server Kurulumu